GRID_STYLE

Post/Page

Weather Location

{fbt_classic_header}

"Це була просто гра". Дипломат назвав причину провалу ...

"Це була просто гра". Ð"ипломат назвав причину провалу ...

Ð'Ñ‹ также можете прочесть этот материал на русском языке��������…

"Це була просто гра". Ð"ипломат назвав причину провалу ...

Ð'Ñ‹ также можете прочесть этот материал на русском языке  Єльченко: Шанс був, але Росія його не використала або не дозволила використати його Фото: ukraineun.org

Єльченко: Шанс був, але Росія його не використала або не дозволила використати його

Радбез ООН був готовий розпочати роботу над розміщенням миротворців ООН на Ð"онбасі, проте Росія відкинула практично всі важливі положення, заявив посол України в організації Ð'олодимир Єльченко в інтерв'ÑŽ Європейській правді.

"Радбез був готовий починати роботу над мандатом миротворчої операції, але Росія відкинула практично всі важливі положення Ñ– повернулася до своÑ"Ñ— ідеї про дивну операцію, де миротворці ООН охороняли б спостерігачів ОÐ'СЄ", - сказав він.

За словами українського дипломата, Росія із самого початку не хотіла розміщення миротворчої операції О ОН на території Ð"онбасу.

"Я думаю, що це була просто гра... Їм потрібно або збереження наявної ситуації, або так звана "миротворча" операція на російських умовах, яка заморозила б цей конфлікт на десятиліття", - додав Єльченко.

Ð'ін також висловив думку, що найближчим часом просування в переговорах щодо ціÑ"Ñ— тиме не буде.

"Так, шанс був, але Росія його не використала або не дозволила використати його", - резюмував дипломат.

5 вересня президент РФ Ð'олодимир Путін заявив, що підтримуÑ" введення миротворців ООН на Ð"онбР°Ñ, за його словами, наявність миротворців ООН на Ð"онбасі "пішла б на користь".

Ð'ін також доручив російському МЗС внести відповідний проект резолюції на розгляд РÐ' ООН.

У той же день Росія направила в Організацію Об'Ñ"днаних Націй проект резолюції про розміщення миротворчого контингенту на Ð"онбасі.

МЗС України заявило, що розміщення миротворчої місії на Ð"онбасі може відбутися тільки після згоди української сторони.

У дипломатичному відомстві зазначили, що заява Путіна - це чергова спроба Росії, яка сама Ñ" стороною к онфлікту, уявити агресію внутрішнім українським конфліктом Ñ– спотворити саму мету введення миротворчої операції.

У Ð"ержавному департаменті США наполягають, що миротворці ООН мають бути розміщені на всій території Ð"онбасу, а не тільки на лінії розмежування.

Президент України Петро Порошенко заявив, що Київ підтримуÑ" введення миротворців на Ð"онбас.

За словами глави держави, майбутня місія ООН маÑ" бути розміщена на всій тимчасово окупованій території, включно з неконтрольованою ділянкою українсько-російського державного ко рдону.

Раніше РФ неодноразово заявляла, що в разі розміщення миротворчих сил на Ð"онбасі, вони мають бути лише на лінії зіткнення з тільки персональною легкою зброÑ"ÑŽ.

Sumber: Google News | Liputan 24 Bula

No comments